Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Konkurs wiedzy o zawodach rzemieślniczych

Dnia 12 grudnia w Zespole Szkół Zawodowych w Giżycku zakończyliśmy I edycję konkursu „Wiedzy o zawodach rzemieślniczych” skierowanego do uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej. Celem było popularyzowanie wiedzy z zakresu rzemiosła, promowanie dualnego systemu nauki oraz zintegrowanie uczniów z organizacją cechową i zapoznanie ze specyfika kształcenia branżowego. Tematyka konkursu obejmowała wiedzę z zakresu wszystkich zawodów rzemieślniczych. Udział wzięło 45 uczniów szkół podstawowych z Giżycka i okolic. Nagrodzono 15 uczestników cennymi nagrodami ufundowanymi przez Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Giżycku. Nagrodzono również drużyny ze szkół podstawowych :

· I miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Giżycku,

· II miejsce Szkoła Podstawowa w Miłkach,

· III miejsce Szkoła Podstawowa w Upałtach.

 Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji.