Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Program profilaktyczny "Dobre Wybory"

Dnia 28 kwietnia 2016 r. do naszej szkoły przybyli Piotr Świergalski, prezenter programów muzycznych TV4 i Polsat oraz Wojciech Backiel - mówca motywacyjny, wykładowca psychologii pozytywnego myślenia. Poprowadzili oni koncert profilaktyki uzależnień pt. „Dobre wybory”. Montaż słowno – muzyczny zwrócił uwagę młodzieży na potrzebę dokonywania odpowiednich, dojrzałych wyborów, które wprowadzają w czystą i wolną od narkotyków, alkoholu i innych używek drogę życiową. Wykonawcy nigdy nie byli uzależnieni, a program z ich udziałem powstał w odpowiedzi na problemy, z którymi boryka się współczesna młodzież. Prosty, młodzieżowy język i ciekawe opowieści spowodowały, że koncert spotkał się z zainteresowaniem młodzieży. Powyższe przedsięwzięcie profilaktyczne zorganizowała pedagog szkolny – p. Z. Urbanowicz