Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Wycieczka do Mikołajek

8 marca 35 uczniów z klas pierwszej, drugiej i trzeciej technikum uczestniczyło w wycieczce do Mikołajek analizując elementy kategoryzacji obiektów hotelarskich na przykładzie czterogwiazdkowego hotelu ,,Gołębiewski" i pięciogwiazdkowego hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie. Uczniowie dzięki gościnności pracowników hoteli mieli okazję zapoznać się z rozkładem pomieszczeń hotelowych: lobby, recepcją, salami konferencyjnymi, restauracjami, kręgielnią, barem, centrum odnowy biologicznej SPA, strefę basenową i jednostkami mieszkalnymi. Szczególne wrażenie wywarł na wycieczkowiczach hotel na Ptasiej Wyspie zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni dla turystów i biznesmenów z luksusowymi apartamentami i pokojami, każdy z widokiem i dostępem do wody, restauracją Yachtovą i pomostami przy New Island Pub.
Wycieczkę przygotowały i sprawowały opiekę nad uczniami panie Agnieszka Żukowska i Marzena Dyndul.

Serdecznie dziękujemy hotelom za gościnę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: