Zespół Szkół Zawodowych
ul. T. Kościuszki 16
11-500 Giżycko
tel.  87 428 32 41 kom. 602 792 119

Wycieczka kl. IIB T do giżyckich hoteli

Dnia 13 maja 2016 r. uczniowie klasy II b T wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych hotelarskich Dianą Kopaczewską udali się na wycieczkę do giżyckich hoteli w celu poznania zasad rozliczania kosztów pobytu gości hotelowych. Pierwszym z odwiedzanych obiektów był hotel Europa**, gdzie Pani recepcjonistka szczegółowo opowiedziała o pracy w hotelu, sposobach rozliczania gości, mocnych stronach swojej pracy. Następnie oprowadziła grupę po obiekcie odpowiadając na zadawane pytania. Drugim obiektem był hotel Mazury*** - tutaj naszym przewodnikiem był Dyrektor hotelu, który również oprowadził nas po obiekcie i odpowiedział na szereg zadanych pytań. Uczniowie wrócili bogatsi o wiedzę, którą na ten dzień przewidywał program nauczania.