Aktualności

Akcja „Sprzątanie Świata łączy ludzi”

Dnia 18 września 2023 r. uczniowie z kl. 1a BS rozpoczęli Ogólnopolską Akcję "Sprzątanie Świata łączy ludzi" zorganizowaną w Lesie Miejskim. Akcję prowadziliśmy we współpracy z Hufcem Pracy i Fundacją Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku. Zajęcia rozpoczęliśmy od warsztatów ekologicznych w czasie których uczestnicy zapoznali się z podstawowymi pojęciami: recykling, upcykling, przygotowali także plakaty promujące selektywne segregowanie odpadów. Młodzież dała piękny przykład wspólnego działania na rzecz ochrony środowiska i jednoczenia społeczności szkolnej. Las Miejski został odświeżony, a idea "Sprzątania Świata" kontynuowana. Po uporządkowaniu terenu czekała na wszystkich miła niespodzianka - ognisko z kiełbaskami.

Informacje

Zespół Szkół Zawodowych

ul. Kościuszki 16

11-500 Giżycko

JS Like Box Slider