Obchody Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dnia 3 maja 2026 r. w Parafii Św. Kazimierza w Giżycku odbyła się Msza święta w intencji ojczyzny w ramach obchodów 235. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po nabożeństwie odbył się przemarsz na plac Marszałka Józefa Piłsudzkiego, na którym nastąpiło złożenie kwiatów pod Pomnikiem Orła Białego oraz okolicznościowe przemowy. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie: Aleksandra Supińska oraz Filip Zyga. Opiekunem był p. Przemysław Poczynek.