Podpisanie umów i porozumień dotyczących praktyk uczniów we Włoszech

W dniu 18 marca 2025 r. grupa uczniów wraz z rodzicami podpisała dokumenty związane z realizacją projektu: Umowę o staż oraz Porozumienie o programie zajęć edukacyjnych w ramach mobilności programu Erasmus+. Na spotkaniu organizacyjnym Pani Dyrektor i opiekunowie omówili szczegóły praktyk we Włoszech oraz przygotowanie do podróży. Uczniowie otrzymali kieszonkowe i szczegółową listę rzeczy do zabrania. Wyjeżdżamy w niedzielę aby zdobywać nowe umiejętności u włoskich pracodawców.