Aktualności

RAZEM W FORMIE

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku została zaangażowana do udziału w  projekcie realizowanym przez Hufiec Pracy w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności „Razem w formie”. Celem projektu jest integracja międzypokoleniowa. W projekcie  uczestniczą dzieci ze świetlicy terapeutycznej, seniorzy z Uniwersytetu III Wieku i  nasza młodzież. „Razem w formie” to sportowe zmagania, wspólne wycieczki nordic walking, warsztaty plastyczne. Odbyły się już spotkania organizacyjne z coachem, szkolenie z doradcą zawodowym, zajęcia ruchowe, międzypokoleniowa gra w boccie oraz warsztaty plastyczne. Wytwory wspólnej pracy trafią m.in. na kiermasz na rzecz chorej dziewczynki  ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Giżycku. Udział w tym projekcie uczy wzajemnego szacunku i udowadnia, że razem możemy osiągnąć więcej.

 

Informacje

Zespół Szkół Zawodowych

ul. Kościuszki 16

11-500 Giżycko

JS Like Box Slider