W ramach szkolnej kampanii profilaktycznej przeciw paleniu tytoniu, zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Bez Tytoniu, przypadającego 31 maja, odbył się konkurs plastyczny pt. „Nie spal swoich marzeń”. Jego celem było promowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie postaw prozdrowotnych oraz zwrócenie uwagi na negatywne skutki palenia tytoniu. Konkurs był również okazją do rozwijania kreatywności i prezentacji talentów artystycznych naszych uczniów.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów:
I miejsce ex aequo:
- Błażej Otkiński – klasa 1b BS
- Dominik Piłasewicz – klasa 1c BS
- Lidia Konefał – klasa 1b BS
- Lena Piłasewicz – klasa 3b BS
II miejsce ex aequo:
- Wiktoria Gadomska – klasa 3b T
- Aleksandra Supińska – klasa 3b T
III miejsce ex aequo:
- Zuzanna Zarycz – klasa 3b T
- Zuzanna Zielińska – klasa 1b BS
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom konkursu. Dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i ciekawe pomysły, które znalazły odzwierciedlenie w przygotowanych pracach.
Nagrody dla zwycięzców ufundowała Rada Rodziców, za co składamy serdeczne podziękowania.
