Spotkanie z pracodawcami

07 marca w Zespole Szkół Zawodowych w Giżycku odbyło się spotkanie zorganizowane we współpracy Ochotniczego Hufca Pracy w Giżycku i Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Giżycku. Celem spotkania było uświadomienie pracodawcom kształcących młodocianych pracowników jak ważne są wspólne działania między w/w instytucjami oraz jakie są możliwości uzyskania wsparcia w kształceniu młodocianych. W trakcie spotkania pracodawcy mieli okazję skierować pytania i wątpliwości do Dyrektora Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Olsztynie, p. dyrektor Izby Rzemieślniczej i Przedsiębiorczości w Białymstoku, Komendanta W-M komendy OHP w Olsztynie oraz do p. koodynator zespołu do spraw refundacji z W-M Komendy OHP w Olsztynie.