Aktualności

Ważne wydarzenie - uczniowie klas maturalnych rozpoczynają przygodę z matematyki "inaczej"

We wrześniu w sześciu województwach ruszyła trzecia edycja projektu MATura+, którego celem jest wyrównywanie szans edukacyjnych z matematyki uczniów klas maturalnych w formie całorocznego, darmowego kursu on-line przygotowującego do matury z matematyki. Konferencja inaugurująca projekt w województwie warmińsko – mazurskim odbyła się 22 września w Giżycku. Maturzyści szczelnie wypełnili salę, a wśród nich było szesnastu uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycielki matematyki - pani Anety Kępińskiej. Pan Dariusz Kulma poprowadził wykład pt. “ Jak zdać maturę z matematyki? Czyli o tym, jak wspólnie zaplanujemy ten rok przygotowań, żeby nie stracić motywacji i osiągnąć najlepszy wynik”. Spotkanie było bardzo ciekawe, poprowadzone z humorem i przypadło młodzieży do gustu. Maturzyści nie mogą się już doczekać pierwszych lekcji z panem Dariuszem Kulmą. Jest w Was Moc! Warto podkreślić, że nie byłoby takiego projektu, gdyby nie sponsorzy: Fundacja Empiria i Wiedza, Bank Gospodarstwa Krajowego, wydawnictwo Elitmat.

Informacje

Zespół Szkół Zawodowych

ul. Kościuszki 16

11-500 Giżycko

JS Like Box Slider