Aktualności

Z wizytą u pracodawcy

Dnia 13 listopada 2023 r. uczniowie klasy III a BS Zespołu Szkół Zawodowych w Giżycku kształcący się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych uczestniczyli w wizycie studyjnej (współorganizowanej z Hufcem Pracy) u pracodawcy Kostrzewa Zielone Ciepło, P.P.H. Kostrzewa to działający na rynku od 45 lat, wiodący, krajowy producent systemów grzewczych. Podczas wycieczki zawodoznawczej młodzież miała okazję zobaczyć cykl produkcyjny, zapoznać się z poszczególnymi stanowiskami w firmie. Uczniowie dokładnie obserwowali proces laserowego cięcia blach, malowania proszkowego, montażu oraz kontroli jakości. Nie zabrakło także wizyty w sercu firmy – laboratorium. W każdym z działów młodzież mogła porozmawiać ze specjalistami, którzy opowiedzieli o specyfice pracy na danym stanowisku. Młodzież była pod ogromnym wrażeniem innowacyjności przedsiębiorstwa. Serdecznie dziękujemy Kostrzewa Zielone Ciepło za niezwykle ciepłe przyjęcie i profesjonalnie przygotowane spotkanie!