Aktualności

V Młodzieżowe Mistrzostwa Strzeleckie Powiatu Giżyckiego

Dnia 21 kwietnia 2023 r uczniowie klasy 2a BS w składzie: Bartłomiej Bękalski, Bartosz Jama i Piotr Siłkowski reprezentowali naszą szkołę podczas V Młodzieżowych Mistrzostw Strzeleckich Powiatu Giżyckiego. Zawody polegały na oddaniu 10 ocenianych strzałów z karabinu 22lr na dystansie 50 m do tarczy, karabinu 22lr na dystansie 50 metrów do biatlonek i z karabinu 7,62x39 też 50 metrów do tarczy. Nasi uczniowie wrócili z pucharem za zdobycie III-go miejsca. Warto podkreślić, że był to dla nich pierwszy start na takich zawodach, a nabyte doświadczenie na pewno zaprocentuje na kolejnych. Zawody były świetną okazją do doskonalenia umiejętności strzeleckich wśród młodzieży oraz popularyzowania sportu strzeleckiego. Gratulacje dla naszych zawodników - byliście świetni!!!
Opiekunem naszej drużyny strzeleckiej była Pani Marzanna Lech.