Aktualności

Ogólnopolski Projekt Kulturalno-Edukacyjny „Witaj w domu”

Dnia 11 maja uczniowie naszej szkoły z klas 1T, 1cBS 1eBS i 2cBS uczestniczyli w Ogólnopolskim Projekcie Kulturalno-Edukacyjnym „Witaj w domu”, który odbył się w GCK. Wydarzenie rozpoczęło się spotkaniem motywacyjnym a następnie uczniowie wybrali warsztaty w których aktywnie uczestniczyli. Warsztaty w dziedzinach: RAP, GRAFFITI, DJ'NG, BRAKDANCE prowadzili:

-DJ CHMIELIX AKTUALNY MISTRZ ŚWIATA DJ'ÓW 2022 FEDERACJI DMC

-LOONEY- JEDEN Z NAJLEPSZYCH POLSKICH ARTYSTÓW GRAFFITI / STREET ART

-KACZOREX- ZWYCIĘZCA "GOT TO DANCE"- TYLKO TANIEC 2014 / FINALISTA MAM TALENT

-OBYWATEL MC - GOSPODARZ PROJEKTU, RAPER, AUTOR ALBUMU MUZYCZNEGO "WITAJ W DOMU".

Odbyły się również zajęcia profilaktyczno - terapeutyczne na temat bezpieczeństwa w sieci, cyberuzależnień prowadzone przez pedagoga – terapeutę, Panią Joannę Prokop. Zajęcia miały charakter kulturalny, profilaktyczny i terapeutyczny. Finałem 4-godzinnego programu był pokaz umiejętności i wspólny występ uczestników. Dziękujemy Pani Ewie Ostrowskiej, Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku, za możliwość udziału w wydarzeniu.

Małgorzata Kazaniecka - pedagog